Neymar kontuzjowany, został wyniesiony na noszach! Czy gwiazda PSG wyzdrowieje na rewanż z Realem?

0
1653

Świat na chwilę się zatrzymał, po tym jak Neymar został kontuzjowany i zniesiony na noszach. Wszyscy kibice we Francji zastanawiają się czy piłkarz zdąży wrócić na rewanż z Realem?

Neymar to brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Brazylii. Najdroższy piłkarz w historii futbolu.

Podczas niedzielnego meczu Paris Saint-Germain prowadziło z Marsylią 3:0. Nie było dużo nerwów, gra przebiegała spokojnie i komfortowo. Wszystko do 77. minuty. Wtedy Neymar doznał koszmarnie wyglądającej kontuzji.  Brazylijczyk upadł bez udziału rywala. Próbował opanować piłkę i nieszczęśliwie skręcił kostkę. Z boiska został zniesiony na noszach.

Powróci w 9 dni?

Trwa walka z czasem, bowiem do rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów  Paris Saint-Germain z Realem Madryt zostało zaledwie dziewięć dni. Spotkanie odbędzie się w Paryżu już we wtorek 06.03 o godzinie 20.45.

W stolicy Francji wszyscy zadają sobie pytanie: czy Brazylijczyk zdoła się wykurować i czy w ogóle będzie mógł wystąpić w starciu na Parc des Princes? Paryżanie muszą odrobić dwubramkową stratę z Madrytu. Bez Neymara będzie to mało możliwe.

– Wstępna diagnoza przeprowadzona w szatni to skręcenie kostki, ale musimy przeprowadzić szczegółowe badania medyczne, by potwierdzić czy to jest skręcenie – oznajmił Unai Emery na konferencji prasowej, tuż po wygranym 3:0 meczu z OM. Zdawał się nie być jednak bardzo zmartwiony tym urazem.

– Pozostajemy jednak optymistyczni. Jeśli miałbym coś zawyrokować teraz, to powiedziałbym, że Neymar będzie mógł zagrać z Realem – zakończył hiszpański trener.

Źródło: pl.wikipedia.org/sport.tvn24.pl/eurosport.interia.pl/sport.pl/przegladsportowy.pl/

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Paweł Wojciechowski poprawił swój życiowy rekord na mityngu w Clermont-Ferrand

 

 

Brak postów do wyświetlenia