Aalesund sprzedał Besima Serbecica

0
66
Besim Serbecic

Minął zaledwie rok, odkąd środkowy obrońca Besim Serbecic przyszedł na darmowy transfer z Rosenborg, a teraz Aalesund sprzedał go bośniackiemu klubowi FK Sarajevo za nieznaną jeszcze kwotę.

„Prowadzimy negocjacje z FK Sarajevo od początku zeszłego tygodnia i na tej podstawie zdecydowaliśmy się nie sprowadzać Besima do Marbelli. Osiągnęliśmy porozumienie w sprawie przejścia. Na podstawie ogólnej oceny uważamy, że leży to w najlepszym interesie Aalesunds FK jako klubu” – powiedział dyrektor sportowy Bjørn Erik Melland.

Besim Serbecic ma 28 obowiązkowych meczów dla Aalesunds FK (AaFK).

Czytaj: Czarne chmury nad PSG. Co dalej z kontraktami gwiazd?

„Powrót do domu to zawsze dobre uczucie, ale teraz mam bardzo mieszane uczucia. To była bardzo trudna decyzja. Świetnie się bawiłem w Ålesund i zabieram ze sobą do domu tylko dobre wspomnienia. To bardzo fajny klub z bardzo miłymi ludźmi, od zawodników po personel, za którymi będę tęsknił” – powiedział Besim.

„Chce podziękować wszystkim w AaFK i w Ålesund – całemu personelowi i naszym fanom.”

„Życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie. Są tu dobrzy zawodnicy i dobrzy ludzie wokół zespołu, więc myślę, że to będzie dobry sezon dla klubu” – powiedział Besim.

Cytaj: Ale się porobiło!