Absolutnie szalone: ponad 1,5 miliona osób w kolejce po bilety

0
382
Timber i Messi na mundialu.

Narodów kochający piłkę nożną, teraz całkowicie oszalał po tym, jak Lionel Messi i jego ekipa przywieźli do domu trofeum Pucharu Świata. Podczas przygotowań do międzynarodowego meczu Argentyna – Panama, 23 marca w Buenos Aires, „wszyscy” chcą być na stadionie, by oddać hołd swoim bohaterom.

Galopujące ceny energii i żywności są drugorzędne, jeśli chodzi o możliwość zobaczenia na żywo reprezentacji Argentyny po raz pierwszy od czasu triumfu na mundialu. Według ESPN, ceny biletów wahają się od 59 do 241 dolarów, co nie powstrzymało 1,55 miliona ludzi przed staniem w kolejce online, aby uzyskać dostęp do zakupu biletu na mecz międzynarodowy. Wirtualna kolejka do zakupu biletów na ten mecz wyniosła 1 550 000 osób…

Czytaj: Poznaliśmy ćwierćfinałowe pary Ligi Mistrzów! Będzie się działo!

O dostęp do stadionu, który może pomieścić 83 tysiące widzów, walczą nie tylko kibice. Według prezesa Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej, złożono ponad 131 tysięcy wniosków o akredytację, najwięcej w historii!

„Chcielibyśmy powitać wszystkich, ale potrzebowalibyśmy dwóch stadionów, aby pomieścić samych dziennikarzy. Szaleństwo wokół reprezentacji Argentyny jest absolutne” – napisał prezes federacji na Twitterze.

Czytaj: Arsenal chce gwiazdy Realu Madryt!

Mecz towarzyski zaplanowany na 23 marca w Buenos Aires będzie pierwszy występem „Albicelestes” od czasu triumfu na mundialu.