AC Milan i Juventus rzucają się do wyścigu o gracza, na którego zdecydowało się postawić Leeds

0
16
Wilfried Gnonto

19-letni lewy skrzydłowy Wilfried Gnonto jest superszybki, techniczny, energiczny i jest zawodnikiem, który w ciągu kilku krótkich miesięcy w Premier League wzbudził zainteresowanie wielu klubów w całej Europie.

CZYTAJ: West Ham sprzedał „Króla Artura”

Leeds pozyskał Wilfrieda Gnonto z FC Zürich zeszłego lata za 4,5 miliona euro, a teraz, po dwóch golach i trzech asystach w 17 meczach Premier League, Transfermarkt wycenia młodzieńca na 18 milionów euro. W okienku zimowym kilka klubów wystąpiło z propozycjami znacznie przekraczającymi tę kwotę, ale zostały one odrzucone przez Leeds.

La Gazzetta dello Sport donosi, że Arsenal, Chelsea i Manchester City nadal są zainteresowane Gnonto. Talksport informuje że kluby, takie jak AC Milan i Juventus rzuciły się do walki o podpis 19-latka.

Leeds ma długoterminowy kontrakt z Gnonto, do lata 2027 roku i nie są zainteresowani sprzedażą. Menedżer Javi Gracia, który ma „bardzo elastyczny” kontrakt, jest przekonany, podobnie jak reszta organizacji na Elland Road, że to, co do tej pory widzieliśmy, to dopiero początek.

CZYTAJ: Bayern planuje błyskawiczną sprzedaż Sadio Mané