AC Milan wygrywa 1:0 z Torino

0
78
Główkujący Olivier Giroud; zdjęcie z: AC Milan; Twitter

AC Milan odniósł zwycięstwo nad Torino. Wciąż aktualni mistrzowie Włoch wreszcie przełamali swą niemoc i po pięciu meczach bez wygranej w Serie A dopisali do swojego dorobku trzy punkty.

Warto wspomnieć, że do kadry meczowej Rossonerich powrócił Zlatan Ibrahimović.

Trafienie Oliviera Giroud w drugiej połowie zapewniło drużynie AC Milan zwycięstwo 1-0 u siebie nad odważnym Torino.

Zwycięstwo Milanu zakończyło ich siedmiomeczową serię bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach.

Przeczytaj jeszcze: Łukasz Fabiański utrzymał West Ham w grze

Milan, który ostatni raz wygrał mecz ponad miesiąc temu, kiedy Serie A wznowiła rozgrywki po przerwie, grał pod dużą presją.

Podopieczni Stefano Pioliego przełamali impas tuż po upływie regulaminowego czasu gry, gdy Giroud uderzył głową po dośrodkowaniu obrońcy Theo Hernandeza.

Milan awansował tymczasowo z szóstego na trzecie miejsce w tabeli z 41 punktami w 22 meczach. Torino pozostaje na siódmym miejscu z 30 punktami.