Agent Marcela Sabitzera ostrzega Manchester United

0
28
Marcel Sabitzer: Erik ten Hag to perfekcjonista i bardzo dobry szkoleniowiec. (zdjęcie: United Radar, X)

Według jego agenta wypożyczony do Manchesteru United Marcel Sabitzer jest „najbardziej nieprzyjemną osobą, kiedy nie gra”.

28-letni pomocnik został wypożyczony z Bayernu Monachium do końca sezonu, ponieważ Czerwone Diabły potrzebowały wsparcia dla kontuzjowanego Christiana Eriksena.

Czytaj: Manchester United zastąpił Christiana Eriksena

Reprezentant Austrii dołączył do Bayernu z RB Leipzig w 2021 roku i nie występował regularnie dla bawarskich gigantów, zaliczył zaledwie osiem startów w Bundeslidze w swoim pierwszym sezonie i siedem w tym sezonie.

To dlatego pozwolono mu przenieść się na Old Trafford na podstawie krótkoterminowej umowy, ale jego agent mówi, że nie jest typem osoby, która po prostu zaakceptuje miejsce na ławce.

Sabitzer będzie miał nadzieję jak najszybciej wedrzeć się do planów Erika ten Haga, a Roger Wittmann ostrzega, że ​​nie będzie miło przebywać w jego pobliżu, jeśli mu się to nie uda.

„Jest najbardziej nieprzyjemną osobą w pobliżu, kiedy nie gra” – powiedział Wittmann dla Sky Sport.

„Nienawidzi, kiedy przegrywa. To jest podstawa. Jeśli chodzi o charakter, jest zabójcą. Tak wyglądają gracze, którzy zawsze chcą wygrywać.”

Transakcja została zawarta szybko po tym, jak okazało się, że Eriksen będzie nieobecny przez większą część sezonu, ale Sabitzer skorzystał z okazji.

Czytaj: Christian Eriksen nie będzie grał przez długi czas po tym, jak został pokonany przez Andy’ego Carrolla

„Czasami w życiu trzeba podejmować szybkie i ważne decyzje” – powiedział. „Od chwili, gdy usłyszałem o tej możliwości, wiedziałem, że jest dla mnie odpowiednia. Jestem rywalizującym graczem; Chcę wygrać i pomóc klubowi osiągnąć cele w tym sezonie.”

„Czuję, że jako zawodnik jestem u szczytu formy i mogę wnieść dużo doświadczenia i energii do drużyny. Jestem podekscytowany, że będę mógł zacząć z moimi nowymi kolegami z drużyny i menadżerem oraz pokazać swoje umiejętności fanom Manchesteru United.”