Ancelotti ma plan na Edena Hazarda

0
68
Lepiej niż przed Pucharem Świata. (zdjęcie: real, twitter)

Niewielu, jeśli w ogóle, rozumie układ między Edenem Hazardem a Realem Madryt. Kiedy Carlo Ancelotti wszedł na scenę w 2021 roku, wielu wierzyło, że Belg dostanie swoją szansę, ale włoski lis nie widział potrzeby wzięcia na siebie odpowiedzialności za zniesienie mega-inwestycji klubu. Teraz jednak coś się dzieje.

Jeśli chcesz grać w zestawie Realu, musisz być najlepszy. Przed sezonem trener reprezentacji Belgii, Martinez, zapowiedział, że kibice Realu mogą się cieszyć, teraz Hazard jest w drodze powrotnej. Stan do przerwy w Pucharze Świata wynosił 229 minut na arenie.

Czytaj: Real Madryt szykuje pakiet za ponad 10 miliardów!

Carlo Ancelotti jest ostrożny w używaniu słów, ale nie powstrzymuje się też przed tym, co ma na myśli. Po nieudanym barażu o mistrzostwo świata dla Belgii i Hazarda, 31-latek nie wszedł dokładnie w radary zalotników (oczywiście poza Newcastle), ale teraz Ancelotti otwiera się, że Hazard może mieć więcej akcji.

– Widzę go i naprawdę dobrze trenował. Wygląda lepiej niż przed Pucharem Świata. Wykonał dobrą robotę i chcę wykorzystać cały skład, mówi Ancelotti według Marca.

Drzwi są otwarte dla Belga, ale jednocześnie Ancelotti przekazuje odpowiedzialność Hazardowi. Trzymamy kciuki, aby Eden Hazard ponownie odnalazł swoją iskrę w nadchodzących miesiącach.