Antonio Conte może wrócić do swojego byłego klubu z Premier League

0
0
Zwrot akcji w sprawie Antonio Conte. Trener może zaliczyć wielki powrót! (zdjęcie: orta saha, x)

Włoski specjalista Antonio Conte ma prawie czteroletnie doświadczenie w angielskiej Premier League i pomimo tego, że od ponad roku pozostaje bez stanowiska, znalazł się klub, który jest gotowy go do siebie wezwać.

Sensacyjną wiadomość ogłosiła La Repubblica, według której Chelsea ponownie rozważa kandydaturę Conte na stanowisko głównego trenera. Ponadto, jak wynika z raportu, miały już miejsce pierwsze kontakty kierownictwa „The Blues” ze specjalistą.

Według La Repubblica, Chelsea złożyła Antonio Conte lukratywną ofertę, aby przekonać go do zastąpienia Mauricio Pochettino.

CZYTAJ: Thiago Silva opuści Chelsea po zakończeniu sezonu

54-letni trener sam wolałby klub Serie A, a zainteresowanie jego osobą było duże ze strony AC Milanu i Napoli. Donoszono, że Conte osiągnął już porozumienie z neapolitańską drużyną, jednak z nowszych informacji wynika, że właściciel Napoli, Aurelio De Laurentiis, nie podjął żadnych kroków, aby zaprosić specjalistę.

Conte współpracował już z Chelsea w latach 2016-2018 i wraz z zespołem został mistrzem Anglii i zdobywcą Pucharu Anglii.

CZYTAJ: Do treningów z drużyną wróciło dwóch kluczowych zawodników Manchesteru United