Apel Adama Małysza

0
444
Adam Małysz wspiera przedsiębiorców. Źródło: YouTube

Adam Małysz w mediach społecznościowych zachęca do odwiedzin Wisły, kiedy będzie to możliwe. Na profilu Wiślańskiej Organizacji Turystycznej udostępniono nagranie wideo z apelem naszego byłego skoczka.

– Jestem z Wisły, mam tu mnóstwo przyjaciół, kolegów i znajomych, którzy prowadzą swoje firmy. Niestety, większość z nich zostało pozbawionych środków do życia przez sytuację, jaka jest na całym świecie, a nie tylko w Polsce. W takiej sytuacji można tylko zachęcić, kiedy te obostrzenia zostaną w jakimś stopniu poluzowane, żebyście Wy jako turyści odwiedzili Wisłę. Jest tutaj mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć. Możecie wesprzeć tych ludzi, oczywiście jeśli restauracje i pensjonaty zostaną otwarte – apeluje Małysz. 

„Orzeł z Wisły” przyznał, że obostrzenia związane z COVID-19 pewnie będą obowiązywały jeszcze jakiś czas, ale liczy na to, że sytuacja w końcu zacznie się poprawiać i biznesy ruszą, choćby w reżimie sanitarnym.

– Zachęcam do pomocy wszystkim pensjonatom, hotelom, restauratorom, żeby się podnieśli i w końcu stanęli na nogi. Zapraszam i do zobaczenia w Wiśle! – zakończył były skoczek narciarski.

Cały apel Małysza możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Czytaj: Adam Małysz obchodził 43. urodziny. Zobaczcie 10 jego najlepszych skoków w historii