Arsenal rozmawia z trzema zawodnikami

0
89
Mikel Arteta. (Zdjęcie: arsenal, twitter)

Fabrizio Romano ujawnia plan Artety.

Według Fabrizio Romano, Arsenal przygotowuje się do kolejnej rundy rozmów kontraktowych z trzema gwiazdami w nadchodzących tygodniach.

Arsenal będzie opierać się na niezwykle młodym i obiecującym składzie, z gwiazdami Bukayo Saka, Gabrielem Martinellim i Williamem Salibą.

Po świetnym początku sezonu dla drużyny Mikela Artety, byłoby kolejnym dużym wzmocnieniem, gdyby klub mógł uporządkować przyszłość tych graczy.

Czytaj: Ściganie największego atakującego atutu Artety

Romano mówi, że nie jest zaskoczeniem, że wielu fanów Arsenalu pyta go o najnowsze informacje na temat Saki, Martinelli i Saliby oraz ich nowych kontraktów, ale wygląda na to, że liderzy ligi z północnego Londynu wciąż potrzebują czasu, aby sfinalizować te umowy.

W tym roku wszystko jest w porządku dla Arsenalu (zdjęcie: arsenal, twitter)

Romano powiedział, że wkrótce odbędą się kolejne rozmowy, ale do tego czasu fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość. W nadchodzących tygodniach i miesiącach odbędą się nowe spotkania z agentami Bukayo Saki, to samo w przypadku Williama Saliba i Gabriela Martinelli.

„Plan jest jasny: chcą przedłużyć kontrakty, ale te rzeczy wymagają czasu”.

Arsenal prowadzi pięcioma punktami na szczycie tabeli Premier League, ponieważ w końcu przygotowujemy się do ponownego rozpoczęcia ligi 26 grudnia.