AS Roma wyceniła reprezentanta Polski

0
5
Nicola Zalewski na wylocie z klubu? (zdjęcie: Max, x)

Sprawa Zalewskiego nabiera tempa. O jego przenosinach ze stolicy Włoch mówi się już od dawna.

Nicola Zalewski nie może liczyć na łaskawe spojrzenie ze strony Daniele De Rossiego. Włoski szkoleniowiec, który objął AS Romę już jakiś czas temu po Jose Mourinho raczej pomija reprezentanta Polski przy ustalaniu wyjściowego składu swojego zespołu.

22-letni wahadłowy w tym sezonie rozegrał 29 spotkań, ale w Serie A ma ich tylko 19, a w dodatku jego liczba możliwego czasu spędzonego na boisku wynosi tylko 25 procent.

To powoduje, że w klubie coraz częściej zastanawiają się nad przyszłością Polaka, który z Romą związany jest od wielu lat.

CZYTAJ: Manchester City przebija się na drugie miejsce w Premier League

Pewne jest, że jeśli zawodnik nadal się rozwijać musi szukać szansy na regularną grę w podstawowym składzie. Włoskie media od jakiegoś już czasu spekulowały, że “Giallorossi” będą chcieli pozbyć się naszego wahadłowego i mógłby on trafić do słabszej ekipy.

Teraz Piotr Czachowski z “Eleven Sports” przekazał na łamach “Przeglądu Sportowego”, że AS Roma za Nicolę Zalewskiego oczekuje zaledwie 15 milionów euro.

Serwis “Transfermarkt” wycenia wciąż młodego piłkarza na 12 milionów euro. Z pewnością jednak umowa, która wygasa wraz z końcem następnego sezonu może tę kwotę jeszcze zmniejszyć.

CZYTAJ: Bayern osłabiony przed meczem z Realem Madryt