Atletico Madryt obawia się możliwości odejścia swojej gwiazdy w 2024

0
3
Antoine Griezmann przypomniał kibicom, że prędzej czy później uda się do Stanów Zjednoczonych; zdjęcie: Football Tweet: Twitter

Od czasu powrotu do klubu z Barcelony latem 2022 roku, Antoine Griezmann ponownie stał się talizmanem Atletico Madryt. Francuski reprezentant był w imponującej formie w sezonie 2022-23 i słusznie zdobył okrzyki MVP z całej Hiszpanii.

Wiele można oczekiwać od Griezmanna również w tym sezonie, zwłaszcza że Atletico jest reklamowane jako czarny koń w wyścigu o tytułu LaLiga, który ostatni raz zdobyli dwa lata temu.

Jeśli Griezmann będzie miał kolejny dobry sezon, Los Colchoneros z pewnością będą wyzwaniem.

Przeczytaj: Milik o decyzji pozostania w Juventusie

Istnieją jednak wątpliwości, czy Griezmann pozostanie w Atletico po tym sezonie. Według Sport, władze klubu spodziewają się ruchu w sprawie możliwego odejścia latem przyszłego roku.

Griezmann ogłosił, że chciałby zakończyć karierę w MLS, dołączając do byłych kolegów z drużyny Lionela Messiego, Sergio Busquetsa i Jordiego Alby, którzy przenoszą się do Stanów Zjednoczonych. 2024 może być rokiem, w którym stanie się kolejnym wielkim nazwiskiem, które wykona ruch.

Atletico Madryt jest podobno otwarte na pozwolenie Griezmannowi na odejście, o ile otrzymają akceptowalną ofertę od zainteresowanych stron. Mimo to zawodnik i klub – na razie – skupią się tylko na sezonie, i słusznie.

Przeczytaj: Barcelona zirytowana zachowaniem Manchesteru City podczas letniego okna transferowego