Barcelona i Inter omawiają możliwe transfery

0
14
Dyrektor generalny Interu Beppe Marotta potwierdził, że dyrektor sportowy Piero Ausilio spotkał się z Barceloną w zeszłym tygodniu; zdjęcie: Piłka nożna España: Twitter

Barcelona i Inter spotkały się, aby omówić potencjalne umowy między nimi tego lata, ponieważ oba zespoły chcą się wzmocnić, nie wydając zbyt dużo.

Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio był widziany w kompleksie sportowym Barcelony w zeszłym tygodniu, spotykając się prawdopodobnie ze swoimi odpowiednikami z Barcelony, Jordi Cruyff i Mateu Alemany.

W rozmowie z DAZN, dyrektor generalny Interu „Beppe” Marotta potwierdził, że Ausilio pojechał do Barcelony, aby porozmawiać o zakupach.

Celem spotkania było „stworzenie bazy na następny sezon”, ale też nieco je zlekceważył, jako „nic nadzwyczajnego”.

Zobacz jeszcze: Jamie Carragher uważa, że The Reds nie są wiarygodni w walce o miejsce w pierwszej czwórce

Marotta kontynuował, że to tylko część pracy Ausilio.

„Działalność Piero Ausilio polega na kontaktach i podróżach, jest to część normalnej działalności dyrektora sportowego. Dobrze, że są rozmowy, aby wziąć pomysły i stworzyć bazę na następny sezon. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, to coś, co, Piero robi to z dużym doświadczeniem.

Barcelona i Inter są łączone przede wszystkim w rozmowach dotyczących dwóch graczy. Niektórzy zastanawiali się, czy Blaugrana może spróbować wykorzystać zainteresowanie Franckiem Kessie tego lata, pomimo konsekwentnych zapewnień, że pozostanie w klubie. Duży zysk finansowy na Kessie wydaje się jednak bardziej prawdopodobny dzięki Premier League.

Przeczytaj także: Inter Mediolan poszukuje następcy Romelu Lukaku

Z kolei Marcelo Brozovic jest uważany za kogoś interesującego dla Barcelony, pomysł polega na tym, że może stanowić alternatywę dla Sergio Busquetsa.