Barcelona złożyła Bayernowi Monachium nową ofertę za Lewandowskiego

0
246

Barcelona przygotowuje nową ofertę 40 milionów euro za napastnika Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego.

Barcelona złożyła Bayernowi Monachium trzecią ofertę 40 mln € + 5 mln € bonusów. za Roberta Lewandowskiego. Polak jest teraz bardziej optymistycznie nastawiony do swojego odejścia i nadal stawia Barcelonę na pierwszym miejscu.

Rozmowy o przejściu polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego do Barcelony stają się coraz poważniejsze z każdą minutą. Raporty sugerują teraz, że hiszpański klub chce zaoferować 40 milionów euro plus 5 milionów euro bonusów za napastnika Bayernu Monachium.

Bayern nadal jednak uważa, że to za mało za gracza 2021 FIFA Best Men. Bayern chce 50 milionów euro od Barcelony za Roberta Lewandowskiego, według Sport.

Czytaj: Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie transferu

Niemiecki klub był nieugięty, by zatrzymać Lewandowskiego, a kierownictwo sugeruje, że nie odejdzie, przynajmniej do czasu wygaśnięcia jego kontraktu w 2023 roku. Z drugiej strony Lewandowski był chętny do podpisania kontraktu z Barceloną i sugerowano, że jego relacje z głównym trenerem Bayernu, Julianem Nagelsmannem, pogorszyły się ze względu na jego zainteresowanie rezygnacją z dalszej gry w Niemczech.

Lewandowski strzelił 50 bramek w rozgrywkach dla niemieckiego klubu w sezonie 2021/22 w 46 występach.

Czytaj: Bayern Monachium: Robert Lewandowski odchodzi w niepewną przyszłość

Dalsze doniesienia z Europy sugerują również, że Bayern, który niedawno zakończył podpisanie kontraktu z Sadio Mane, może nawet ścigać Cristiano Ronaldo, aby zwiększyć swoje szanse na boisku. Przyszłość portugalskiego napastnika na Old Trafford była wątpliwa po tym, jak Manchester United nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Bayern występuje w europejskich elitarnych rozgrywkach klubowych, ich gwarantowany nacisk na tytuły może być wystarczającym powodem, aby Ronaldo przyjechał do Monachium.

Mimo że Ronaldo trafił do bramki 24 razy, napastnik był obiektem krytyki ze strony fanów i ekspertów piłkarskich za jego zaangażowanie w United. Po przejęciu nowego menedżera, Erika ten Haga, oczekuje się, że 20-krotni mistrzowie Premier League dokonają dużych zmian w swoim składzie w obecnym oknie transferowym.