Bardzo zła wiadomość dla Tottenhamu!

0
75
Kapitanowie Tottenhamu.

Hugo Lloris z Tottenhamu czeka co najmniej sześć tygodni przerwy z powodu kontuzji kolana.

Oczekuje się, że kapitan Tottenham Hotspur, Hugo Lloris, opuści co najmniej sześć tygodni po kontuzji kolana w wygranym 1:0 meczu z Manchesterem City.

Czytaj: Guardiola nigdy nie chciał Haalanda

36-letni Lloris doznał kontuzji w wygranym meczu w niedzielę. Był w stanie dokończyć mecz po otrzymaniu leczenia, ale kolejne skany ujawniły uszkodzenie więzadła.

Lloris nie wymaga operacji po kontuzji, ale teraz opuści kilka ważnych meczów. Lloris nie zagra przez następne sześć do ośmiu tygodni, co wykluczy go z kilku kluczowych meczów, w tym obu meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA z Milan. Obecnie zajmują jeden punkt mniej niż czołowa czwórka Premier League.

Francuz nie cieszył się najlepszym sezonem na poziomie klubowym, popełniając cztery najwyższe w lidze błędy prowadzące do bramek, ostatnio podarował Arsenalowi bramkę otwierającą w styczniowych porażce w derbach północnego Londynu.

Antonio Conte i Tottenham są w krytycznym okresie sezonu

Oczekuje się, że Lloris zostanie zastąpiony w wyjściowym składzie przez Frasera Forstera, który do tej pory wystąpił tylko raz w Premier League dla Tottenhamu – zremisował 2:2 z Brentford.

Czytaj: Daily Mail: Grupa inwestorów kupi Manchester United i całkowicie przebuduje Old Trafford

W dłuższej perspektywie Tottenham szuka możliwości długoterminowego zastąpienia Llorisa latem. Wśród ich celów są David Raya z Brentford, Robert Sanchez z Brighton i Jordan Pickford z Everton.