Bayern chce przedłużyć kontrakt ze swoim liderem. Znana jest reakcja gracza

0
0
Leroy Sane przyjmie ofertę? Odbyło się "tajne spotkanie". (zdjęcie: Bayern & Football, X)

Zimą informowano, że Bayern zamierza przedłużyć kontrakt ze skrzydłowym Leroyem Sané, nie było jednak wiadomo, czy zawodnik jest gotowy na dalszą współpracę z „Bawarczykami”. Teraz jednak wszystko stanęło na głowie.

Florian Plettenberg ujawnił szczegóły rozmowy Sané z dyrektorem sportowym klubu Maxem Eberlem i mówi się, że skrzydłowy jest gotowy do podpisania nowego kontraktu. Ostateczna decyzja zostanie jednak podjęta przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy.

W zeszłym tygodniu w Monachium odbyło się spotkanie Maxa Eberla i Leroya Sané. Obaj odbyli bardzo dobre rozmowy, a Eberl dał jasno do zrozumienia Sané, że jest częścią przyszłych planów klubu i że Bayern chce przedłużyć jego kontrakt. Konkretne negocjacje jeszcze się nie odbyły, ale nastąpią wkrótce. Sané jest zasadniczo otwarty na przedłużenie kontraktu. Decyzja może zostać podjęta przed Mistrzostwami Europy.

CZYTAJ: Co dalej z Jadonem Sancho?

Sam skrzydłowy lubi zarówno Bayern, jak i Monachium jako miasto, dlatego jest gotowy przedłużyć kontrakt z klubem. Obecna umowa Sané z niemieckim klubem jest ważna do lata 2025 roku.

W tym sezonie 28-letni skrzydłowy rozegrał dla Bayernu 39 meczów, w których strzelił 9 goli i zanotował 13 asyst.

CZYTAJ: Ikona United zachwyca się Tuchelem