Bayern Monachium może kupić obrońcę Chelsea, który jest obecnie wypożyczony

0
3
Ian Maatsen spędza czas na wypożyczeniu w Borussii Dortmund. (zdjęcie: Kingston(C), x)

Bayern Monachium rozważa przejęcie grającego obecnie w Borussii Dortmund piłkarza Chelsea Iana Maatsena, informuje SPORTS ZONE.

Holender przebywa obecnie na wypożyczeniu w Borussii Dortmund. Wzbudził on zainteresowanie Bayernu Monachium. Chociaż lewy obrońca AC Milanu, Theo Hernandez, pozostaje głównym priorytetem monachijskiej drużyny, klub pragnie mieć plan awaryjny na wypadek niepowodzenia negocjacji z Francuzem.

Kierownictwo Bayernu Monachium jest niemal przekonane o odejściu Alphonso Daviesa i dlatego stara się szybko znaleźć jego następcę. Newcastle monitoruje także Iana Maatsena, a Borussia Dortmund, w której obecnie gra Holender, rozważa możliwość zakupu obrońcy.

CZYTAJ: Polka na podium w zawodach Grand Slam w Tbilisi

Bayern Monachium chce, aby Ian Maatsen z Chelsea zastąpił Alphonso Daviesa.

Ciekawostką jest, że dwóch kluczowych zawodników Bayernu Monachium ryzykuje opuszczenie meczu Bundesligi z Borussią Dortmund 30 marca. Neuer doznał kontuzji w reprezentacji Niemiec, co zmusiło go do opuszczenia składu. Kimmich z powodu kontuzji kostki opuścił mecze towarzyskie z reprezentacją Anglii i wrócił do Monachium w celu przyspieszonego powrotu do zdrowia.

CZYTAJ: Spostrzeżenia legendarnego trenera Henryka Kasperczaka o polskiej piłce nożnej