Bayern Monachium pozyska gwiazdę Bayeru Leverkusen

0
0
Bayern Monachium dogadany z czołowym piłkarzem Leverkusen! (zdjęcie: NotizieMercato24, x)

Według dziennikarza Floriana Plettenberga, Bayern Monachium osiągnął porozumienie w sprawie pozyskania głównego obrońcy Bayeru Leverkusen Jonathana Taha.

Z doniesień wynika, że ​​pomiędzy klubem a zawodnikiem doszło do ustnego porozumienia w sprawie letniego transferu. Kluczowe szczegóły zostały omówione z przedstawicielami gracza. Transfer nie jest jednak jeszcze przesądzony, gdyż coraz więcej klubów wykazuje zainteresowanie 28-letnim środkowym obrońcą.

Jest ustne porozumienie pomiędzy Bayernem Monachium a Jonathanem Tahem w sprawie transferu tego lata z Bayeru Leverkusen.

Jonathan Tah gra w Bayerze Leverkusen od 2015 roku, kiedy klub zapłacił Hamburgowi za jego transfer prawie 10 milionów euro. W zeszłym sezonie wybitny obrońca Bundesligi rozegrał 48 występów we wszystkich rozgrywkach i strzelił sześć goli.

CZYTAJ: Bayern Monachium jest zainteresowany kapitanem Manchesteru United

Wcześniej informowano, że Bayer Leverkusen chce zatrzymać Taha, ale jest otwarty na oferty zaczynające się od 20 milionów euro. Umowa Taha z klubem obowiązuje do lata 2025 roku.

Obrońca jest gotowy opuścić Bayer Leverkusen, ale jedynie w celu przeniesienia się do jednego z 10 najlepszych klubów w Europie.

CZYTAJ: Wizja Vincenta Kompany’ego dotycząca Bayernu Monachium