Bestia Ronaldo

0
1295
Cristiano Ronaldo muskulaturą przypomina bardziej kulturystę niż piłkarza.

Cristiano Ronaldo opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które zrobiło ogromne wrażenie na jego obserwatorach. Na fotografii widać gwiazdora Juventusu podczas treningu.

Napastnik Starej Damy zamieścił na Instagramie zdjęcie z treningu na siłowni. Doskonale widoczna muskulatura wywarła duże wrażenie na internautach, którzy nazwali reprezentanta Portugalii „maszyną, królem, bestią”.

Sylwetka Ronaldo wygląda jak sylwetka kulturysty.

Zdjęcie: Instagram

Postawa piłkarza dowodzi temu, że stosuje on się do słów które wypowiedział w grudniu podczas 14. Międzynarodowej Konferencji Sportowej w Dubaju. W trakcie swojego przemówienia sportowiec wspominał, że jeśli chce się być najlepszym, to trzeba pamiętać o dyscyplinie również poza boiskiem.

– Wszystko stanowi proces, a piłka nożna to może 30 procent. Wszystko inne jest równie ważne: dieta, trening, relaks. Znam swoje ciało w 100 procentach. Są inni sportowcy, którzy tego nie wiedzą. Jeśli chcesz utrzymywać najwyższy poziom, musisz robić wszystko dobrze – zaznaczył.

Według Cristiano Ronaldo istotne jest to, by dbać o siebie i uczyć się od najlepszych.

– Ważne jest, by uczyć się od tych, którzy mogą ci pomóc w obszarach, na których się nie znasz. Staram się uczyć od ludzi, którzy są wokół mnie – oznajmił.

Ronaldo od zawsze uważany jest za tytana pracy. Jego kariera sportowa, osiągnięcia, a także to, jak wygląda, niewątpliwie temu dowodzą.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Czytaj: Latający Ronaldo – gol piłkarza zrobił furorę!

Czytaj: ECOTOPIA 2121 – UTOPIJNA WIZJA MIAST PRZYSZŁOŚCI