Bezlitosny nokaut Vaso Bakocevica. Już w 6 sekundzie posłał na deski debiutanta!

0
839
kswmma.com / Na zdjęciu: Vaso Bakocevic podczas walki w oktagonie

Kolejny triumf w karierze odniósł Vaso Bakocevic, były zawodnik federacji KSW. Mający przydomek „Psychopata” w MMA startuje w wadze lekkiej do 70 kilogramów. Podczas ostatniej gali MMA w Niemczech znokautował zawodnika w 6 sekund.

Reprezentant Czarnogóry, szalony Vaso Bakocevic (MMA 32-17-1) nie należy do osób, które potrzebują długich przerw między walkami. 'Psychopata’, znany polskim fanom z walk w KSW, narzucił sobie niezłe tempo w 2018 roku.

W sobotę stoczył 50. walkę w swojej karierze. To szóste zwycięstwo z rzędu. Wiele osób twierdzi, że poziom jego przeciwnika pozostawia wiele do życzenia. 'Psychopacie” wystarczyło 6 sekund, aby powalić przeciwnika na deski.

Rywalem Bakocevica był Bashir Giryanov (MMA 0-1). Był to dla niego zawodowy debiut w MMA. Niestety nie rozpoczął dobrze. Reprezentant Iranu już w 6. sekundzie pojedynku został znokautowany bardzo mocnym sierpowym, po którym sędzie niezwłocznie przerwał pojedynek.

W ostatnich walkacg Bakocevic nie może pochwalić się silnymi rywalami. Od czerwca 2017 roku pokonywał kolejno Slobodana Vukicia (MMA 0-17), Branislav Dosenovic (MMA 0-10), Dragan Dragojevic (MMA 0-3), Tonciego Perusko (MMA 7-7) oraz Nemanję Kukicia (MMA 0-10).

Czy w końcu znajdzie się godny przeciwnik, który pokona Bakocevica?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojownik Marlon Sandro znęcał się nad dziewczyną i chciał ją zamordować.

Źródło: sportowefakty.wp.pl
Zdjęcie główne: kswmma.com