Biegał i tworzył zabawne obrazki w aplikacji fitness

0
582

Jeric Yeun, 35-latek mieszkający w New Cross Gate w południowym Londynie – nie jest typowym biegaczem.

Mężczyzna starannie planuje trasy do joggingu, aby później móc je przekształcić w ciekawe wizerunki zwierząt.

Za każdym razem, gdy Jeric biegnie (trasa do 30 km) jego celem jest stworzenie uroczych wizerunków kurczaków, ryb, psów, szczyrów, a nawet żyraf w aplikacji fitness za pomocą GPS.

Jeric dąży do zwiększenia świadomości i zbiera pieniądze na badania kręgosłupa. „Rysuję przez bieganie i pomagam sparaliżowanym ludziom w dalszym życiu prowadzić aktywne życie”, pisze na swoim Instagramie.

Więcej informacji: Instagram

Podczas biegu ten londyńczyk używa urządzenia śledzącego GPS do tworzenia zabawnych wizerunków zwierząt w aplikacji.

Zdjęcie: coderunnerguy

Jeric, po tym, jak kilka lat temu przebiegł półmaraton postanowił, że zacznie tworzyć ciekawe wizerunki zwierząt w aplikacji fitness. 35-latek, który pracuje jako programista, wykonał już 12 rysunków w całym Londynie. Jego cel? Stworzenie 20 rysunków oraz zorganizowanie dwóch maratonów, wszystko po to, aby zebrać finanse na badania kręgosłupa. Do tej pory zebrał 1500 funtów.

Czytaj: 10 powodów, dla których warto codziennie spacerować. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy

Jego „portfolio” obejmuje kangura:

Zdjęcie: coderunnerguy

Żyrafę:

Zdjęcie: coderunnerguy

Kurczaka:

Zdjęcie: coderunnerguy

Psa:

Zdjęcie: coderunnerguy

„Jako biegacz rozumiem, jak ważne jest bycie aktywnym i nie wszyscy mają tyle szczęścia, co ja”, pisze Jeric na swoim Instagramie. „W tym roku planuję wykonać wiele rysunków. Rzuciłem sobie wyzwanie, aby stworzyć 20 wizerunków w aplikacji do monitorowania aktywności fizycznej Strava”.

„Jest to bardzo trudne i czasochłonne. Chcę również zorganizować dwa maratony, aby pomóc osobom z paraliżem w ponownym prowadzeniu aktywnego życia”.

Konika morskiego:

Zdjęcie: coderunnerguy

Szczura:

Zdjęcie: coderunnerguy

Konia:

Zdjęcie: coderunnerguy

Rybę:

Zdjęcie: coderunnerguy

Jednak niedawno wprowadzona kwarantanna nieco zmieniła plany Jerica. „Mimo to nadal biegam”, mówi. „Jedyną zmianą jest czas, w którym trenuję. Zamiast biegać po pracy, biegam bardzo wcześnie rano około 6 rano, aby uniknąć tłumów ”, powiedział Yeun.

„To trudne, ponieważ cała moja rutyna jest teraz zupełnie inna. Ale to sprawia, że doceniam bieganie jeszcze bardziej w tym trudnym czasie i staram się wyrobić sobie nawyk”.

I kaczkę – wszystko po to, aby zebrać pieniądze na badania kręgosłupa:

Zdjęcie: coderunnerguy

Czytaj: Mężczyzna 9 godzin pedałował, aby stworzyć wizerunek renifera w aplikacji fitness