Brak akceptowalnych ofert

0
27
Avram Glazer

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń co do tego, jak chciwi są właściciele Manchesteru United. Rodzina Glazerów, która wyciągnęła już z klubu z Premier League ponad 8 mld PLN, nie jest zadowolona z 25-30 mld PLN, które pojawiły się na stole w drugiej rundzie licytacji.

Pomimo złożenia ofert przez głównych zainteresowanych, rodzina Glazerów nie kwapi się do sprzedaży Manchesteru United.

CZYTAJ NA SPORTEN.COM/PL – Gigant Premier League nie waha się – już ruszył po diament Barcy

Sky Sports (i inne strony) informują, że nie ma akceptowalnych ofert i że zostanie ogłoszona nowa runda składania ofert. Ujawniono również, że w grze są nie tylko szejk Jassim z Kataru i Sir Jim Ratcliffe, ale także pięciu innych, tajnych rozmówców.

Początkowo mówiło się, że Manchester United ma kosztować 5 mld funtów, jednak zacięta walka o przejęcie klubu sprawiła, że Glazerowie zaczęli liczyć na co najmniej 6 mld.

Gary Neville jest jednym z wielu, którzy nie są pod wrażeniem: „Przeniesienie tego do trzeciej rundy licytacji świadczy o braku klasy. Rynek oczywiście nie dał im odpowiedzi, której potrzebują. To tak, jakby zawarli pakt, zgodnie z którym nie zaakceptują mniej niż miliard funtów na członka rodziny”.

Oferty należy składać do końca kwietnia i jest to ostatnia runda licytacji. Jeśli co najmniej 6 miliardów funtów, czyli około 32 miliarda PLN, nie zostanie wyłożone na stół, rodzina Glazerów grozi, że nie będzie sprzedawać klubu.

CZYTAJ NA F7SPORT.PL – Sky Sports: Arsenal gotowy do podpisania kontraktu z jednym z byłych faworytów Ten Haga