Brighton przygotowuje niespodziewanego następcę De Zerbiego

0
0
Brighton przeprowadziło rozmowy z menadżerem Southampton Russellem Martinem w sprawie zastąpienia Roberto de Zerbiego na Amex Stadium. (zdjęcie: Brighton, Twitter)

Przyszłość głównego trenera Brighton, Roberto De Zerbiego, jest niepewna ze względu na zainteresowanie czołowych klubów, a „Mewy” postanowiły nie czekać, aż trener ogłosi odejście, ale postanowiły poszukać następcy Włocha, jeśli ten opuści drużynę. Co ciekawe, zamiennika nie znaleziono w Premier League.

Według FootballTransfers, Brighton rozpoczęło wstępne rozmowy z głównym trenerem Southampton Russellem Martinem, który, co ciekawe, nie współpracował wcześniej z klubami Premier League i ograniczał się do drużyn z Championship.

Na razie wszystko ogranicza się do rozmów i stwierdzenia, że 38-letni specjalista na 100% przejdzie na Amex Stadium, ale wciąż nie wiadomo, jaką przyszłość wyznaczy sobie De Zerbi. Włoch, jak donoszą media, jest zainteresowany Liverpoolem, Barceloną i Bayernem Monachium.

CZYTAJ: Rangnick zareagował na przypisywane mu zainteresowanie Bayernu Monachium

Southampton zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Championship, tracąc 12 punktów do bezpośredniego awansu do Premier League.

CZYTAJ: Napastnik Arsenalu: „Nie pamiętam, kiedy ostatnio grałem bez bólu”