Bruno Fernandes nie zgadza się ze słowami Cristiano Ronaldo

0
34
Bruno Fernandes publicznie nie zgodził się z werdyktem Cristiano Ronaldo. (zdjęcie:

Bruno Fernandes odrzucił twierdzenie Cristiano Ronaldo, że przybycie Roberto Martineza było „powiewem świeżego powietrza” dla Portugalii.

Hiszpański menedżer został powołany, aby zastąpić Fernando Santosa po rozczarowującym występie Portugalii na Mistrzostwach Świata 2022, kiedy Ronaldo wylądował na ławce rezerwowych. Martinez zapewnił 38-latka, który obecnie gra w klubie Al-Nassr w Arabii Saudyjskiej, że pozostaje liderem drużyny przed pierwszym zestawem eliminacji do Euro 2024 Portugalii.

Czytaj: Lista sprzedaży Chelsea jest prawie tak samo imponująca, jak ich lista zakupów w ostatnich dwóch oknach

Ronaldo również pochwalił wpływ nowego szefa, mówiąc dziennikarzom: „To nowy rozdział dla wszystkich, dla graczy, personelu i kraju. Czujemy dobrą energię. To powiew świeżego powietrza”.

Jednak Fernandes nie zgadza się z tymi słowa, podkreślając, że atmosfera w portugalskim obozie „zawsze była dobra”.

Zapytany, czy zgadza się z oceną Ronaldo, gwiazdor Manchesteru United powiedział portugalskiemu kanałowi telewizyjnemu RTP3: „Nie, to tylko nowy trener z nowymi pomysłami. W ogóle nie ma powiewu świeżości. To tylko okres przejściowy. Atmosfera w drużynie narodowej zawsze była dobra. Nigdy nie było niczego, co nie byłoby świeże, więc myślę, że to po prostu nowa dynamika, nowy trener i musisz przyswoić sobie jego pomysły.”

Martinez świetnie rozpoczął swoją nową pracę, a Portugalia wygrała 4:0 z Liechtenstein, po czym pokonała Luksemburg 6:0. Ronaldo strzelił dwa gole w każdym meczu, w tym wysublimowany rzut wolny przeciwko Liechtenstein, co zwiększyło jego ogólną liczbę goli w reprezentacji do 122.

Czytaj: Cristiano Ronaldo zdobywa bramki w rekordowym występie Portugalii

Fernandes powróci do akcji z Manchesterem United przeciwko Newcastle United w niedzielę, podczas gdy Ronaldo będzie miał dłuższą przerwę do następnego wtorku, kiedy Al-Nassr zmierzy się z Al-Adalah.