Były trener Realu Madryt może zastąpić Moyesa w West Hamie

0
0
Posada Davida Moyesa w West Hamie United jest coraz bardziej zagrożona. (zdjęcie: Express Sport, Twitter)

Latem West Ham będzie miał nowego głównego trenera. Zarząd klubu jest niezadowolony z występów Davida Moyesa w tym sezonie i szuka następcy.

Według The Telegraph, najbardziej prawdopodobnym kandydatem do przejęcia ster West Hamu jest były główny trener Realu Madryt, reprezentacji Hiszpanii i Sevilli, Julen Lopetegui.

Julen Lopetegui wyłania się jako poważny kandydat do zastąpienia Davida Moyesa w West Hamie. Klub przygotowuje się do zmiany menadżera tego lata.

Lopetegui był trenerem Wolverhampton w poprzednim sezonie, ale opuścił klub z powodu nieporozumień z zarządem w sprawie polityki transferowej. Jednak podobał mu się czas w Anglii i pragnie wrócić.

CZYTAJ: Pięciu polskich sędziów jedzie na Euro 2024. UEFA opublikowała listę arbitrów

Wcześniej Lopetegui był również łączony z możliwą nominacją do AC Milanu, ponieważ oczekuje się, że latem klub ten pożegna się z Stefano Pioli.

Wczoraj pojawiły się doniesienia, że West Ham może powołać Rubena Amorima, obecnego głównego trenera Sportingu Lizbona. Jednak zdaniem Fabrizio Romano, po wstępnych negocjacjach strony nie osiągnęły porozumienia i taka opcja nie jest już rozważana.

CZYTAJ: Rekordowa frekwencja w polskiej piłce nożnej: Ruch Chorzów vs. Widzew Łódź