Chce gracza Liverpoolu

0
108
Brighton przeprowadziło rozmowy z menadżerem Southampton Russellem Martinem w sprawie zastąpienia Roberto de Zerbiego na Amex Stadium. (zdjęcie: Brighton, Twitter)

Kluby spotykają się po raz drugi w ciągu zaledwie kilku tygodni w ten weekend, ale tym razem jest to Puchar Anglii.

Brighton obserwował sytuację wokół zawodnika Liverpoolu, Alexa Oxlade’a-Chamberlaina w styczniu, ale Neil Jones podał w wątpliwość transfer w tym miesiącu.

Czytaj: City obejmie jednego z najlepszych graczy ligi w umowie zamiany

Według Daily Mail, Alex Oxlade-Chamberlain jest zainteresowany Brighton w tym miesiącu, ale jakakolwiek transakcja będzie zależała od tego, czy Liverpool jest gotowy pozwolić pomocnikowi odejść za darmo.

Skończył w Liverpoolu. (foto: liverpool, twitter)

Pomocnikowi skończy się kontrakt na Anfield tego lata i opuści klub Merseyside po tym, jak klub podjął decyzję o nieoferowaniu 29-latkowi nowego kontraktu.

Czytaj: Newcastle ma w rezerwie atrakcyjnego zawodnika Chelsea

Jest mało prawdopodobne, aby Liverpool pozwolił mu odejść, biorąc pod uwagę kontuzje i brak pomocników, a korespondent GOAL w Liverpoolu, Neil Jones, powiedział, że transfer nie nastąpi, jeśli Liverpool nie będzie miał zastępcy. Klopp powiedział wcześniej, że klub nie ma pieniędzy na sprowadzenie większej liczby graczy w styczniu, więc obecnie wydaje się to mało prawdopodobne.