„Chcę zostać w Realu Madryt do końca życia”

0
62
Ancelotti chce zostać, ale wysłucha oferty Brazylijczyków. (zdjęcie: real, twitter)

Carlo Ancelotti latem kończy pracę w Realu Madryt! Myślę, że od Nowego Roku przeczytał ten nagłówek w różnych językach kilkaset razy. Było tak wiele spekulacji ze strony dziennikarzy, fanów i ekspertów, że menedżer Realu Madryt poczuł potrzebę odpowiedzi.

„Chcę zostać w Realu Madryt. Jestem szczęśliwy. Wiele razy mówiłem, że chcę zostać w Realu Madryt do końca życia” – powiedział Carlo Ancelotti cytowany przez hiszpańską Marca.

Czytaj: Piłkarz Crystal Palace znajduje się na celowniku Tottenhamu 

Jak informuje hiszpańska gazeta, ani brazylijska federacja nie złożyła szkoleniowcowi żadnej konkretnej oferty, ani Real Madryt nie zaproponował jeszcze Ancelottiemu przedłużenia umowy, która wygasa 30 czerwca 2024 roku.

To, że Brazylia chce Ancelottiego, nie jest tajemnicą, co przyznał nawet Ednaldo Rodrigues, prezes Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF), którego zainteresowanie zostało przekazane trenerowi Realu Madryt przez legendę Kaká.

CBF chce poczekać na decyzję Realu Madryt w sprawie przyszłości Carlo Ancelottiego w królewskim klubie.

Czytaj: Spore zainteresowanie transferowe Nicolą Zalewskim

Według hiszpańskich mediów Ancelotti, póki co, nie rozmawiał z władzami klubu na temat transferów czy potencjalnej rewolucji kadrowej. „Ostatnią rzeczą, jaką zrobiłby Ancelotti, byłoby wywieranie presji na Real Madryt” – czytamy w Marca.