Chelsea chce nagrodzić swojego lidera nowym kontraktem

0
7
Chelsea pokonała Manchester United (4:3), mimo że do 100 minuty przegrywała jednym trafieniem. Trzy bramki zdobył Cole Palmer. (zdjęcie: Football News, twitter)

Chelsea chce nagrodzić swojego najlepszego strzelca, Cole’a Palmera, nowym kontraktem na lepszych warunkach.

Według The Telegraph, londyński klub zamierza znacząco podnieść pensję zawodnika, która obecnie wynosi około 80 000 funtów tygodniowo. Palmer ma otrzymać nową umowę ze znaczną podwyżką zarobków. 

Oczekuje się, że Cole Palmer zostanie nagrodzony lepszym kontraktem z Chelsea, który będzie obejmował znaczną podwyżkę wynagrodzenia, które obecnie wynosi około 80 000 funtów tygodniowo.

CZYTAJ: Brighton pobiło rekord angielskiej piłki. Świetne wyniki klubu Premier League

Po przeprowadzce minionego lata do Chelsea z Manchesteru City za 40 milionów funtów, Palmer jest wyróżniającym się zawodnikiem zespołu w tym sezonie. W 38 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 18 goli w lidze i zanotował 12 asyst.  Jest zarówno najlepszym strzelcem, jak i najlepszym asystentem Chelsea w trwającej kampanii.

CZYTAJ: Na Netflixie pojawił się serial dokumentalny o historycznym sezonie Manchesteru City

Chelsea ma za sobą rozczarowujący sezon, po 28 rozegranych meczach zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Premier League. 4 kwietnia londyńska drużyna zmierzy się z Manchesterem United.