Chelsea jest gotowa zarobić na nim tego lata

0
46
Pomocnik Chelsea, Ruben Loftus-Cheek, prawdopodobnie zostanie sprzedaży latem.

Chelsea jest gotowa sprzedać latem Rubena Loftusa-Cheeka za pokaźną sumkę, ponieważ pomocnik nie jest częścią długoterminowych planów klubu.

Według Football Insider, Ruben Loftus-Cheek nie należy do długoterminowych planów Chelsea. Klub rozważa spieniężenie 27-letniego pomocnika latem, ponieważ planuje kolejne transfery, aby wzmocnić swój skład.

Czytaj: Liverpool zaskakująco powiązany z nowym graczem Chelsea

Ruben Loftus-Cheek był uważany za jedną z najjaśniejszych perspektyw w angielskim futbolu, kiedy dostał się do pierwszej drużyny Chelsea. Pomimo debiutu w Premier League z The Blues w 2015 roku, 27-letni pomocnik nigdy nie był w stanie zapewnić sobie stałego miejsca w drużynie.

Z racji, że wielu menedżerów przejmowało klub od 2015 roku do teraz, niektórzy woleli go zatrzymać, podczas gdy inni wysyłali go na tymczasowe umowy. Loftus-Cheek nigdy nie wykazywał chęci gry nigdzie indziej i chciał zaznaczyć swoją obecność na Stamford Bridge.

Niestety, czas 27-letniego pomocnika mógł się skończyć, ponieważ Chelsea rozważa sprzedanie go latem. Klub może nie brać go pod uwagę w swoich długoterminowych planach i może skorzystać na zarabianiu teraz, zamiast czekać na wygaśnięcie jego kontraktu.

Czytaj: Chelsea wypożyczyła pomocnika

Umowa Anglika z Niebieskimi wygasa 30 czerwca 2024 roku, ale Chelsea mogą przedłużyć ją o kolejny sezon. The Blues raczej nie skorzystają z klauzuli, ale mogą wykorzystać ją jako dźwignię przy pobieraniu przyzwoitych opłat od zainteresowanych klubów.

Brak postów do wyświetlenia