Chelsea skontaktowała się z Pochettino!

0
73
Wielki plan, nad którym pracuje Chelsea, wraz z potrzebą natychmiastowych ulepszeń pierwszego zespołu Mauricio Pochettino, idzie dobrze. (zdjęcie: psg, twitter)

Trener Chelsea Potter jest pod rosnącą presją na Stamford Bridge po wygraniu tylko jednego meczu w 2023 roku, a klub zajmuje 10. miejsce w tabeli Premier League po 23 meczach.

Plotek, że klub szuka nowego menedżera, przybywa z każdym dniem. Wielu uważa, że ​​Potter jest skończony, jeśli Chelsea nie wygra w ten weekend.

Czytaj: „Graham Potter pod ogromną presją, ale Chelsea musi zachować zimną krew”

Chelsea skontaktowała się z Mauricio Pochettino, ale Argentyńczyk odmówił rozpoczęcia dialogu na temat zastąpienia Grahama Pottera w Chelsea, pisze Graeme Bailey na stronie 90 min.

Graham Potter znalazł się w sytuacji nie do opanowania. (zdjęcie: Chelsea, Twitter)

Kilku członków zarządu Chelsea ma poważne obawy co do formy klubu i nie podziela tej samej wiary co Boehly, że Potter może odwrócić zły trend.

Boehly rozważał również, czy Pottera należy wymienić, ale nie chce wprowadzać żadnych zmian, dopóki nie zostanie wprowadzony nowy plan.

Pochettino był opcją rozważaną przez Chelsea na spotkaniu zarządu, ale były szef Tottenhamu Hotspur nie był gotowy do podjęcia wyzwania na Stamford Bridge, kiedy klub nawiązał kontakt.

Czytaj: Gwiazda Tottenhamu poszukiwana przez Real Madryt!

Pochettino jest otwarty na powrót jako menedżer, ale Chelsea, która przechodzi poważne zmiany, nie powinna była w tej chwili kusić Argentyńczyka.

Pochettino był ostatnio w pracy w Paris Saint Germain w 2022 roku, wygrywając Ligue 1, a pod koniec ubiegłego roku potwierdził, że chciałby ponownie pracować w Anglii.