Chelsea znalazła nowego bramkarza pierwszego wyboru

0
42
Pomocnik Chelsea, Ruben Loftus-Cheek, prawdopodobnie zostanie sprzedaży latem.

Chelsea już teraz planuje letnie okno transferowe! Wraz z Tottenham powalczą o bramkarza ligowego rywala.

Chelsea jest jednym z wielu klubów Premier League, które monitoruje gwiazdę Brentford, Davida Rayę, który może wkrótce opuścić Bees z kontraktem do 2024 roku. Raya odrzucił już dwie nowe oferty kontraktowe ze swojego obecnego klubu i wcześniej sugerował, że chce zakwalifikować się do Europy.

Czytaj: Liverpool chce kolejnego Holendra

27-latek był jednym z najlepszych graczy Brentford w tym sezonie, dokonując wielu kluczowych interwencji, aby pomóc drużynie Thomasa Franka utrzymać się w górnej połowie tabeli Premier League. W sobotę Raya obronił sześć bramek, gdy Brentford walczył o punkt na Emirates Stadium z liderem ligi, Arsenalem.

David Raya gra ostatnio na wysokim poziomie i może być w drodze do większego klubu.

Raya był obecny w rozmowie o swojej sytuacji kontraktowej w zachodnim Londynie, a Chelsea wraz z Tottenhamem i Manchesterem United monitorowali sytuację.

Czytaj: Kapitalna asysta Lewandowskiego i wykończenie Pedriego zatopiły Żółtą Łódź Podwodną

„Nie sądzę, aby w tej chwili był odpowiedni czas na podpisywanie kontraktu” – powiedział Raya, według The Telegraph.

„Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy i w tej chwili myślę tylko o tym, aby dać z siebie wszystko dla zespołu i spróbować powalczyć o Europę.”

„Zaproponowano mi nowy kontrakt w zeszłym roku i jeden w styczniu, ale nie doszliśmy do porozumienia” – dodał. „Zwykle nowy kontrakt jest sprawą drugorzędną. Najważniejszy jest zespół i mecze. Zobaczymy, gdzie będziemy w maju”.