Chris Smalling poprosił o odejście

0
65
Chris Smalling

Angielski obrońca Chris Smalling, który po dziewięciu latach na Old Trafford został wysłany do Rzymu, początkowo na wypożyczeniu w 2019 roku, nie był otwarty na pochlebstwa od menedżera Jose Mourinho ani różne propozycje przedłużenia kontraktu.

Chris Smalling grał z AS Roma we Włoszech w ostatnich latach i pomógł wygrać Ligę Konferencji Europy w zeszłym roku.

Smalling odzyskał dużo czasu gry w tym sezonie i jest notowany z 25 meczami, ale według Tuttomercatoweb poprosił kierownictwo klubu o odejście tej zimy i nie czekanie, aż jego kontrakt wygaśnie latem.

Czytaj: Dortmund znowu to zrobiła!

Zarabia około milion tygodniowo!

Musi istnieć duża przepaść między ofertami a żądaniami, co doprowadziło 33-latka do przekonania, że ​​nie ma powodu, aby kontynuować negocjacje, ale zapewnić sobie przejście teraz.

Roma uniknie transferu do Serie A, choć to jest właśnie najbliższe. Inter Mediolan szuka następcy Milana Skriniara, któremu również wygasa kontrakt i nie ma szczególnej chęci przedłużenia.

Czytaj: Gotowy na WIELKĄ wyprzedaż w Barcelonie

Roma zajmuje 5. miejsce z 37 punktami, tyle samo co Inter Mediolan na 4. miejscu i Lazio na 3. miejscu. Juventus, który walczył o miejsce w Lidze Mistrzów, spadł na 11. miejsce z 23 punktami po remisie 15 punktów.