Co słychać u Jadona Sancho?

0
56
Murtough i Arnold próbują rozładować napięcie pomiędzy Sancho a Ten Hagiem

Fabrizio Romano zaktualizował, jak idzie forma 22-latka.

Jadon Sancho nie miał łatwo od czasu przeprowadzki do United. Skrzydłowy nie występował w barwach Czerwonych Diabłów od października ubiegłego roku. Fabrizio Romano wyjaśnia, co się dzieje z angielską gwiazdą.

Czytaj: Tottenham jest coraz bliżej nowego transferu

22-latek był bardzo dobry w Borussii Dortmund, ale nie był w stanie sprostać oczekiwaniom na Old Trafford, co ostatecznie spowodowało, że zawodnik opuścił drużynę Anglii na Mistrzostwach Świata w 2022 roku. Musiało to bardzo wpłynąć na Sancho, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

W tym sezonie pod wodzą nowego menedżera Manchesteru United, Erika ten Haga, Sancho zagrał 14 razy – strzelając trzy gole i asystując przy kolejnym.

Jadon Sancho i Ole Gunnar. (foto: united, twitter)

Z kontraktem na Old Trafford do 2026 roku, 22-latek nadal ma przyszłość w Man United, ale nie wróci, dopóki Ten Hag nie uwierzy, że jest w 100% gotowy.

Czytaj: Zwolniony po dziewięciu meczach!

„Priorytetem dla Manchesteru United jest przywrócenie go do pierwszej drużyny” – powiedział Romano na swoim kanale na YouTube. „Dostaje czas gry, kiedy jest gotowy w 100 procentach, to jest powód, dla którego nie był dostępny w kilku ostatnich meczach.”

„Chociaż wrócił do treningów z drużyną, w której Erik Ten Hag i jego sztab trenerski pracują z Jadonem Sancho, chcą, aby był w 100 procentach gotowy zarówno psychicznie, jak i fizycznie.”

„W tej chwili chcą chronić zawodnika i mieć Sancho na drugą część sezonu w bardzo dobrym stanie”.