Córka, której Pele nigdy nie uznał za swoją, została zawarta w testamencie

0
71
W 1986 roku Maradona nosił koszulkę z napisem „No Drugs”, a Platini koszulkę z napisem „No Corruption”… Wiele lat później Maradona przedawkował, a Platini został aresztowany za korupcję. Kilka lat później Pele nie uznał swojej prawowitej córki, pomimo globalnej pracy na rzecz ochrony dzieci.

Nazywanie Pele legendą futbolu jest zbyt oswojone, był kimś więcej. Najlepszy piłkarz wszechczasów, lubiący życie, lubiący kobiety i w końcu bardzo bogaty. Kiedy zmarł 29 grudnia 2022 roku w wieku 82 lat, pozostawił po sobie fortunę w wysokości co najmniej 100 milionów dolarów.

Oficjalnie miał sześcioro dzieci i córkę, której przez całe życie zaprzeczał, że jest jego, ale mimo to po upublicznieniu jego testamentu, Sandra Regina jest w nim zawarta.

Czytaj: Infantino chce w wyjątkowy sposób uhonorować Pele

Sandra Regina urodziła się w 1964 roku po tym, jak jej matka, Anisio Machado, miała romans z Pele, kiedy była jego sprzątaczką. Zmarła 17 lat temu, nie wiedząc, że ojciec jej dziecka pewnego dnia uzna ją za jedno ze swoich dzieci.

Jednym z ostatnich życzeń Pele było spotkanie dwóch synów Sandry Reginy, Gabriela Arantesa do Nascimento i Octavio Felinto Neto.

Pele spotkał się z nimi 28 grudnia, dzień przed śmiercią. Gabriel był wdzięczny za tę chwilę, która była marzeniem jego matki przez całe życie. Wyjaśnił, jak się czuł, gdy ciotki powiedziały im, że ich dziadek chce się z nimi zobaczyć.

„Byliśmy bardzo podekscytowani, to była szansa, na którą czekaliśmy. W każdej rodzinie zdarzają się walki i kłótnie, nasza nie jest inna, ale są chwile, kiedy jedność i miłość są ważniejsze niż cokolwiek innego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi” – powiedziała Sandra Regina.