Cristiano Ronaldo śmieje się z odrzucenia go przez fanów Atletico Madryt

0
203

Kibice Atletico odsłonili baner w przedsezonowym meczu towarzyskim.

Fani Atletico Madryt wyrazili zaniepokojenie zgłoszonym zainteresowaniem ich zespołu podpisaniem kontraktu z Cristiano Ronaldo, a portugalska gwiazda nie zawahała się odpowiedzieć wiadomością w mediach społecznościowych.

Ronaldo złożył wniosek o transfer, prosząc Manchester United o pozwolenie na opuszczenie klubu. Obecnie poszukuje drużyny, w której mógłby grać w piłkę nożną Ligi Mistrzów, ponieważ Czerwone Diabły nie zapewniły sobie awansu do głównych rozgrywek europejskich.

 

W towarzyskim meczu Atletico Madryt z Numancią w Burgo de Osma, kibice odsłonili baner z napisem po angielsku „CR7 not welcome”.

Zdjęcie szybko rozniosło się w mediach społecznościowych, a konto cr7madridy_ udostępniało go swoim obserwatorom. Ronaldo zobaczył post i odpowiedział czterema śmiejącymi się emotikonami.

Czytaj: Cristiano Ronaldo i Nike idą w parze

Ronaldo poprosił Man Utd o ustalenie ceny

Po spotkaniu piłkarza, jego agenta Jorge Mendesa i Manchesteru United, The Sun poinformowało, że Ronaldo ma ofertę od konkurencyjnego klubu i poprosił Czerwone Diabły o podanie ceny.

„To niemożliwe, żeby pewnego dnia o mnie nie rozmawiali” – napisał niedawno Ronaldo w mediach społecznościowych.

„Jeśli tego nie robią, prasa nie zarabia pieniędzy. Wiedzą, że jeśli nie kłamią, nie przyciągają uwagi ludzi. Pewnego dnia dostaną dobre wiadomości”.