Czeka, aż były menedżer Chelsea da zielone światło na podpisanie kontraktu z Greenwoodem

0
6
Po tym, jak Manchester United skreślił Masona Greenwooda, ten zmuszony był znaleźć nowy klub. (zdjęcie: united, twitter)

129. i ostatni mecz w stroju Manchesteru United rozegrał w styczniu 2022 roku. Teraz Mason Greenwood zakończył grę w klubie, ale przed nim jeszcze wiele lat kariery w świecie futbolu. Tureckie kluby chętnie otwierały drzwi 21-latkowi, interesowały się nim również kluby z Arabii Saudyjskiej. Obecnie jeden z najlepszych włoskich klubów robi wszystko, aby pozyskać „wyrzutka” zawodnika Man United.

Według Gianluca Di Marzio, Lazio kontaktowało się już wcześniej z zarządem Man United w sprawie podpisania kontraktu z Greenwoodem. Teraz Lazio wyszło z propozycją ściągnięcia Masona Greenwooda z Man United w ostatnich godzinach letniego okna transferowego.

Gianluca Di Marzio twierdzi, że Lazio był jednym z najlepszych włoskich klubów w zeszłym sezonie i że mają w kieszeni bilet na Ligę Mistrzów oraz że chcą na Stadio Olimpico talentu Greenwooda, aby strzelał gole.

CZYTAJ: Ryan Gravenberch wylądował w Anglii, aby przejść badania medyczne i podpisać 5-letni kontrakt

Zgodę na dołączenie Greenwooda do wicemistrza Włoch musi jednak jeszcze wyrazić trener Maurizio Sarri. Na razie żadna decyzja nie została podjęta.

CZYTAJ: Awans Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA