Czerwone Diabły zagrają w lipcu z liderami National League

0
25
Ten Hag; zdjęcie: Ten Hag's Reds: Twitter

Manchester United zmierzy się w lipcu z liderami National League – Wrexham w San Diego.

Manchester United wykorzysta konkurs, aby zagrać z młodszymi członkami swojego składu, a dyrektor piłkarski John Murtough wyjaśnił: – Przedsezonowe wycieczki są zawsze świetną okazją, aby dać szansę naszym najbardziej obiecującym młodym graczom akademii na zdobycie cennego doświadczenia w środowisku pierwszego zespołu, a ten mecz z Wrexham jest tego doskonałym przykładem.

– Manchester United ma historię pielęgnowania i promowania młodzieży i jest to szansa nie tylko dla Erika, ale także dla naszych amerykańskich kibiców, aby ocenić rodzime talenty, które rozwijają się w naszej akademii i miejmy nadzieję, że będą mogli powiedzieć: „Widziałem go tutaj jako pierwszy”, jeśli niektórzy z tych graczy staną się regularnymi graczami pierwszego zespołu.

Zobacz jeszcze: Czy super talent Barcy trafi na zasadzie wolnego transferu do Bayernu?

Menedżer Wrexham, Phil Parkinson, dodał: „Nie możemy się doczekać, aby móc zagrać w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy w historii klubu.

Trasa będzie dla nas doskonałą okazją do przygotowania się do sezonu 2023/24, a mecz z Manchesterem United będzie dla nas konkurencyjnym meczem i dobrym testem w perspektywie nowej kampanii.

Przeczytaj także: Real Madryt będzie zmuszony do skupienia się na młodych hiszpańskich talentach

„Cieszymy się, że witamy kibiców z USA na Racecourse Ground i nie możemy się doczekać, aby móc zagrać przed niektórymi z tych nowych fanów na amerykańskiej ziemi latem”.