Czy Gerard Piqué i jego nowa dziewczyna spodziewają się dziecka?

0
386
Gerard Piqué już nie ukrywa swojej nowej 22-letniej dziewczyny. Pojawiają się już oficjalnie razem po wiadomościach, że piłkarz zdradził Shakirę. Źródło: Twitter

Plotki mówią o możliwej ciąży nowej dziewczyny piłkarza Barcelony.

Gerard Piqué nie ukrywa już swojego nowego związku od kilku tygodni, został sfotografowany z Clarą Chía Martí i po tym, jak kilka dni temu zobaczono ich razem na weselu, pojawiły się już nowe plotki: piłkarz Barcelony znów będzie tatą, ponieważ jego dziewczyna może być w ciąży.

Chociaż nic nie zostało potwierdzone, kilka międzynarodowych mediów mówiło o możliwej ciąży Clary Chia Marti, z którą piłkarz spotyka się od kilku miesięcy.

Po rozstaniu z kolumbijską piosenkarką Shakirą, Piqué nie ukrywa już Clary. Byli na różnych imprezach, w tym na koncercie, na którym była również obecna rodzina piłkarza Barcelony, a także zostali przyłapani na całowaniu się publicznie.

Zdjęcia, które wywołują spekulacje na temat możliwej ciąży dziewczyny Pique

Jednym z ostatnich wydarzeń, w których uczestniczyli, był ślub jednego z najlepszych przyjaciół Pique na Costa Brava w Hiszpanii. Zawodnik przybył w towarzystwie Clary i dzięki zdjęciom opublikowanym przez magazyn Hola zaczęły się plotki o możliwej ciąży jej, ubranej w pomarańczową sukienkę w paski.

W programie „El gordo y la flaca” kubański prezenter telewizyjny Raúl de Molina mówił o stroju młodej kobiety i mówił, że może spodziewać się dziecka Piqué. „Widać mały brzuszek. Ta kobieta jest chuda i widać jej brzuch”, a jeden z jego towarzyszy powiedział to samo: „Szczerze, widzę jej brzuch”.

Rozmawiali również na ten temat w programie „Chisme no like”, aby kontynuować spekulacje na temat nowej dziewczyny Piqué, mówiąc: „Clara wygląda, jakby miała brzuszek. Czy to możliwe, że dziecko jest w drodze?”

Jeśli to prawda, byłoby to trzecie dziecko Gerarda Piqué

Piqué, który około trzy miesiące temu zakończył związek z kolumbijską gwiazdą, ma z nią dwójkę dzieci: Milana i Sashę, o których negocjował z Shakirą, ponieważ ona chce zabrać je do Miami, a piłkarz nie był chętny zaakceptować tego faktu, pomimo ofert składanych przez piosenkarkę.

Czytaj: Pique i Shakira pracują nad polubowną separacją po ostatniej rozmowie

Na razie Piqué i Clara mogą ukryć tę wiadomość, ale w miarę upływu tygodni i miesięcy, jeśli plotki są prawdziwe, nie będą w stanie tego ukryć, a wiadomość będzie dla nich i ich rodzin wielkim szczęściem.