Czy Krzysztof Piątek trafi do Tottenhamu Hotspur?

0
668

Powołując się na angielskie media transfer Krzysztofa Piątka do Tottenhamu Hotspur jest bardziej niż pewny. Zdaniem The Sun napastnik reprezentacji polski jeszcze w zimowym okienku zamieni Włochy na Anglię. Byłaby to nie lada gratka dla fanów futbolu z Polski.

Od kilku dni wiele wskazuje na to, że w styczniu Piątek odejdzie z Milanu i trafi do Premier League. Wpłynął na to również powrót do Milanu szwedzkiego snajpera Zlatana Ibrahimovicia. O reprezentanta Polski starają się Aston Villa i West Ham, którzy walczą o utrzymanie w lidze, ale teraz okazuje się, że bardzo zainteresowany jego pozyskaniem jest również Tottenham Hotspur.

Zdaniem wspomnianego The Sun, popularne Koguty porozumiały się już z AC Milan w sprawie ceny napastnika. Ma wynosić ona 28 milionów funtów. W ciągu 2 dni mają się odbyć  testy medyczne piłkarza.

Źródło: Twitter

Ciekawe czy ten transfer dojdzie do skutku? Często media zaskakują nas podobnymi doniesieniami. Jak będzie w tym wypadku? Transfer wydaje się o tyle możliwy, iż „Spurs” desperacko poszukują nowego atakującego. Czołowy strzelec zespołu, Harry Kane, doznał poważnej kontuzji, z powodu której będzie pauzował do kwietnia.

Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta. Premier League to byłby dobry krok w rozwoju polskiego snajpera.

Źródło: Twitter

Czytaj: Krzysztof Piątek z piorunującym startem w Milanie