Czy Lewandowski odejdzie z Bayern Monachium?

0
871
(c) Bayern München: Robert Lewandowski

Telewizja BBC poinformowała, że Robert Lewandowski, gwiazda Bayernu Monachium odejdzie z klubu w letnim oknie transferowym. O Polaka walczą dwa kluby. 

https://twitter.com/FootyEffect/status/968852897952911365

Potwierdzać to zdają się także dziennikarze brytyjskiego SkySports. – Przekazując informację, że latem Robert Lewandowski poprosi działaczy Bayernu Monachium o zgodę na odejście z klubu.

„Niemal na pewno opuści Bayern Monachium”. Tak o transferze Roberta Lewandowskiego piszą dziennikarze BBC. Brytyjczycy powołują się na niemieckie źródła i są przekonani o tym, że Polak zmieni klub.

Zmiana agenta ma doprowadzić do jednego – Lewandowski ma być zdecydowany na opuszczenie Bayernu i chce wykorzystać jedno z ostatnich okienek transferowych na transfer do jeszcze silniejszego klubu. Zdaniem polskich mediów, ma marzyć o przenosinach doc Realu Madryt.

O Lewandowskiego mają obecnie walczyć dwa kluby – Real Madryt i Chelsea. Zdaniem Anglików, faworytem wcale nie jest Real, a klub z Londynu.

Chelsea jest gotowa zapłacić wielkie pieniądze za polskiego napastnika. Kapitan reprezentacji Polski rozważa, czy transfer do Premier League byłby dla niego dobrym wyborem – informują dziennikarze.

Kontrakt Roberta Lewandowskiego wygasa w czerwcu 2021 roku. Polak zagrał dotąd w 181 meczach bawarskiego klubu. Strzelił 139 goli. Jest niewątpliwym gwiazdorem drużyny, a także całej Bundesligi, gdzie niejednokrotnie był królem strzelców.

Jestem ciekawa Państwa opinii. Gdzie nasz reprezentant powinien odejść. Jaki krok w swojej niewątpliwie błyskotliwej karierze wykona?  Nie ważne, co wybierze, trzymamy kciuki, za dalszy rozwój naszego napastnika.