Czy Milik zostanie w Juventusie?

0
1
Co dalej z polskiem napastnikiem? (zdjęcie: Since 1897, x)

Arkadiusz Milik ma jasny plan na przyszłość. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl ujawnił, że reprezentant Polski pomimo ostatnich plotek włoskich mediów chce zostać w Juventusie, a nawet przedłużyć kontrakt ze Starą Damą.

Arkadiusz Milik podczas ostatniego letniego okienka transferowego został wykupiony przez Juventus. 30-letni napastnik wcześniej występował w drużynie Starej Damy na zasadzie wypożyczenia z francuskiego Olympique’u Marsylia.

Obecny sezon jest jednak średni w wykonaniu Arkadiusza Milika – snajper co prawda świetnie wygląda w Coppa Italia, ale za to gorzej prezentuje się w Serie A.

30-letni Milik w trwającym sezonie rozegrał 28 meczów ligowych, w których zdobył trzy gole i zanotował jedną asystę. Gra jednak mało. Nie tak dawno włoskie media spekulowały, że Polak może pożegnać się z Juventusem. Temat poruszała między innymi „La Gazzetta dello Sport”. 

CZYTAJ: Thiago Silva opuści Chelsea po zakończeniu sezonu

Według dziennika napastnik miałby trafić do jednego z klubów Premier League. Okazuje się jednak, że włoskie media mogą się mylić. Najnowsze informacje w sprawie przyszłości lewonożnego napastnika przekazał portal Meczyki.pl.

Plan to zostać w Juventusie i przedłużyć kontrakt. Milik znakomicie czuje się w Turynie i chce zostać. Ma jeszcze dwuletnią umowę. Latem nie powinno się nic wydarzyć. Przychodzi nowy trener, będą na pewno jakieś ruchy transferowe. Wtedy będzie wiadomo więcej. Ale jego planem jest pozostanie w zespole „Starej Damy” – informuje Tomasz Włodarczyk.

CZYTAJ: Lewandowski rozwiewa plotki o odejściu z Barcelony