Czy MLEKO jest sekretem formy strzeleckiej Erlinga Haalanda?

0
23
Sekret Erlinga Haalanda ujawniony! (zdjęcie: Erling Haaland, Twitter)

Erling Haaland w zabawny sposób ujawnił tajemnicę swoich niewiarygodnych wyczynów w strzelaniu bramek w tym sezonie, jego magiczną miksturą jest mleko!

Haaland jest na dobrej drodze do pobicia rekordów ligi w tym sezonie, zdobywając już 45 bramek w 39 meczach we wszystkich rozgrywkach dla podopiecznych Pepa Guardioli.

CZYTAJ: Haaland ustanawia nowy rekord

Teraz norweski napastnik udał się na Twittera, aby ujawnić sekretny eliksir, który doprowadził do wyczynów strzeleckich i oszałamiających liczb w tym sezonie – szklankę zdrowego mleka.

Haaland zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych serię zdjęć, na których szczęśliwie delektuje się dwiema butelkami swojego ulubionego napoju, wraz z podpisem „Ja i mój magiczny eliksir”.

To nie pierwszy raz, kiedy Haaland ujawnił dietę, która pomogła mu stać się jednym z najbardziej przerażających napastników na świecie.

W zeszłym roku 23-latek szczegółowo opisał dietę w stylu Hannibala Lectera podczas filmu dokumentalnego o nazwie Haaland: The Big Decision. Gdzie mówił o przyjemności jedzenia ogromnych kawałków serca i wątroby.

Haaland przyznał się również, że jest fanem kąpieli lodowych i nosi okulary, które filtrują niebieskie światło, aby poprawić jego sen, oprócz swojej diety 6000 kalorii dziennie.

CZYTAJ: Barcelona zwiększyła zainteresowanie pomocnikiem Manchesteru City