Czy Robert Lewandowski zadebiutuje w Barcelonie przeciwko Realowi Madryt?

0
197
FC Barcelona przeniosła się z Miami do Las Vegas, a Robert Lewandowski odbył swój pierwszy trening z zespołem. Źródło: Twitter

Zarówno Barcelona, jak i Real Madryt są już w Las Vegas.

Barcelona jest już w Las Vegas i przygotowuje się na drugi mecz przedsezonowy w Stanach Zjednoczonych, a debiut nowego nabywcy, Roberta Lewandowskiego, miałby się odbyć w sobotę przeciwko Realowi Madryt.

Po remisie 1:1 z UE Olot w pierwszym meczu przygotowawczym i pokonaniu Interu Miami 6:0 w prezentacji w Stanach Zjednoczonych, Barcelona jest już w Las Vegas, gdzie czeka na kolejny mecz przedsezonowy. Na ten mecz czekają wszyscy, zespół i fani. Wszystko za sprawą Lewandowskiego.

Czytaj: Z tym numerem Robert Lewandowski zagra w Barcelonie

Wyprzedane na Allegiant Stadium

Dzięki wyprzedanym biletom na mecz na Allegiant Stadium w Las Vegas, który będzie pełny, Real Madryt rozegra swój pierwszy mecz po wygraniu Ligi Mistrzów i będzie odpowiedzialny za przyjęcie Lewandowskiego w nowym zespole.

Po oficjalnym podpisaniu kontraktu z polskim zawodnikiem, który przybył w zamian za 50 milionów euro i z klauzulą wypowiedzenia na 500 milionów euro, kibice zespołu już nie mogą się doczekać prezentacji Lewandowskiego.

Napastnik trenował już z kolegami z drużyny i wszystko wskazuje na jego debiut w derbach La Liga, które po raz drugi zostaną rozegrane w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz obecności Lewandowskiego, oczekuje się, że wzmocnieni Raphiha, Andreas Christensen i Franck Kessié dostaną więcej minut, po tym jak ostatnia trójka świetnie sprawdziła się na boisku.

Podczas sobotniego meczu w Las Vegas obecny będzie również trener Xavi Hernández, który potrafił rozwiązać problemy z wizą i jest już z drużyną w Stanach Zjednoczonych.

Real Madryt również jest już w Las Vegas ze wszystkimi graczami.

Ostatni mecz pomiędzy Realem Madryt a Barceloną odbył się w LaLiga, kiedy FC Barcelona wygrała 4:0; w meczach towarzyskich ostatni był pięć lat temu podczas International Champions Cup w Ameryce Północnej, gdzie Barca wygrała 3:2.