Dani Carvajal z Realu Madryt wybiera trzech najlepszych piłkarzy, z którymi dzielił szatnię

0
5
Dani Carvajal wybrał trzech najlepszych piłkarzy, z którymi grał; zdjęcie: Madrid Zone: Twitter

Weteran Realu Madryt Dani Carvajal grał z jednymi z najlepszych, którzy kiedykolwiek kopali piłkę, ale nie wahał się, gdy poproszono go o wymienienie trzech najlepszych graczy.

31-letni Carvajal ma na swoim koncie pięć Lig Mistrzów. Obejmuje to trzy Ligi Mistrzów z rzędu, a dwie z nich w odstępie ośmiu lat.

Przemawiając na Universo Valdano, Carvajal wybrał trzech piłkarzy, którzy wywarłi na niego największy wpływ.

Przeczytaj: Pogba zawieszony po teście antydopingowym

Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos i Luka Modrić. To ludzie, którzy z tobą rozmawiają, a ty musisz być wszystkimi swoimi pięcioma zmysłami, rozmawiają z tobą i musisz robić notatki. „

Podczas gdy oczywiście ich jakość będzie odgrywać dużą rolę w dokonaniu wyboru, to właśnie tempo pracy trio zdecydował się podkreślić.

„Widzisz, jak przyjeżdżają o 6 rano i zaczynają trenować… To brutalne. Co więcej, Luka był w stanie zabrać tak mały kraj do finału Mistrzostw Świata. Przybył tu prawie z ołowianymi nogami, a to, jak pokonał wszystkich, jest niesamowite. „

Przeczytaj: Real Madryt chce pozyskać zawodnika Man City, jeśli transfer Kyliana Mbappe się nie powiedzie

Sam Carvajal powiedziałby, że ma nadzieję, że zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych na swojej pozycji, aby zrobić to na Santiago Bernabeu.

Z Tonim Kroosem i Luką Modriciem rozpoczynającymi sezon na ławce za Carlo Ancelottiego, Carvajal może być ostatnim z nich.