David de Gea odmówił ogromnego wynagrodzenia za grę z Cristiano Ronaldo w Arabii Saudyjskiej

0
1
Na brak zainteresowania David de Gea nie może narzekać. (zdjęcie: United, Twitter)

Poznaj niepewność co do przyszłości Davida De Gei, który odrzucił ofertę Al-Nassr, w którym gra Cristiano Ronaldo z Arabii Saudyjskiej.

Przyszłość Davida De Gei po odejściu z Manchesteru United stała się przedmiotem intensywnych spekulacji, ponieważ przegląda on potencjalne oferty, pozostając bez klubu. Według raportów TEAMtalk, pojawiła się kusząca okazja, gdy Al-Nassr, w którym gra Cristiano Ronaldo z Arabii Saudyjskiej wyraził duże zainteresowanie, oferując oszałamiające 500 000 funtów tygodniowo w zamian za usługi doświadczonego bramkarza.

Jednak pomimo uroku ponownego spotkania ze swoim byłym kolegą z drużyny Ronaldo, źródła bliskie De Gei ujawniły istotny czynnik wpływający na jego decyzję: według doniesień jego żona, Edurne, nie jest skłonna przeprowadzać się na Bliski Wschód.

CZYTAJ: Polki na podium Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Pekinie!

David de Gea dał jasno do zrozumienia, że nie chce dołączać do klubu z Saudi Pro League.

Choć De Gea pozostaje bez klubu, plotki o transferze wciąż krążą. Zainteresowanie Valencii hiszpańskim stoperem wiąże się z niepowodzeniami ze względu na ograniczenia finansowe, które mogą skomplikować transfer do La Liga. Jednak Major League Soccer (MLS) kusi za Atlantykiem, a Inter Miami wydaje się realną opcją. Perspektywa współpracy ze znanymi twarzami, takimi jak byli hiszpańscy rodacy Jordi Alba i Sergio Busquets, przemawia za potencjalną przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych.

David Beckham ma zaoferować 33-letniemu bramkarzowi kontrakt w Interze Miami.

Prezes Interu Miami, David Beckham, chce sprowadzić do Stanów Zjednoczonych byłego bramkarza Man Utd Davida De Geę.

Pośród niepewności dotyczącej Arabii Saudyjskiej i MLS, Manchester United pozostaje w centrum uwagi. Pomimo przejęcia Altaya Bayindira z Fenerbahce i zatrzymania Toma Heatona, potencjalny krótkoterminowy powrót De Gei jest możliwy. Grożąca nieobecność bramkarza nr 1, Andre Onany, ze względu na zobowiązania międzynarodowe z Kamerunem, podsyca spekulacje dotyczące tymczasowego powrotu De Gei.

Podczas gdy De Gea zastanawia się nad swoim kolejnym posunięciem w karierze, zauważenie bramkarza w okolicach Manchesteru podsycają plotki.Niedawne spotkania z byłymi kolegami z drużyny Czerwonych Diabłów, Sergio Reguilonem i Bruno Fernandesem, podsycają przypuszczenia na temat jego potencjalnego miejsca lądowania.

CZYTAJ: Gio Reyna ujawnia swoje plany transferowe w Borussii Dortmund

Ponieważ świat futbolu z niecierpliwością wyczekuje kolejnego miejsca docelowego De Gei – Arabii Saudyjskiej, MLS lub Manchesteru United, jego proces podejmowania decyzji jest w dalszym ciągu uważnie obserwowany w kontekście potencjalnych możliwości i niepewności.