De Zerbi zareagował na pogłoski o stanowiskach w Liverpoolu i Bayernie

0
3
Roberto De Zerbi dzięki dobrej pracy w Brighton zwrócił na siebie uwagę znacznie silniejszych klubów. (zdjęcie: brighton, twitter)

Liverpool i Bayern latem pozostaną bez trenerów, co nieuchronnie tworzy plotki, kto ich zastąpi na tych stanowiskach. Z posadą w obydwóch klubach łączony jest trener Brighton Roberto De Zerbi, ale wygląda na to, że specjalista nie zamierza przechodzić do żadnego z tych klubów.

Włoch odniósł się do plotek przed środowym meczem Premier League z Brentford i stwierdził, że te plotki w żaden sposób go nie zawstydzają.

„Dla mnie to nie problem. To część mojej pracy. W tej chwili chciałbym się skupić na swoim celu. Mam kontrakt. Skupiam się na wszystkim, co dzieje się na boisku. Jestem całkowicie zrelaksowany i nie mam problemu.”

Roberto De Zerbi mówi, że jest „zrelaksowany” i chce skupić się na piłce nożnej pomimo spekulacji na temat swojej przyszłości „W tej chwili chcę się skupić na celu”.

CZYTAJ: Na Netflixie pojawił się serial dokumentalny o historycznym sezonie Manchesteru City

Na koniec De Zerbi wyraził dumę ze swojej obecnej pracy:

„Jestem dumny, że jestem głównym trenerem Brighton. Wiem, że mam szczęście, że mogę pracować z takimi zawodnikami i takim klubem” – cytuje wypowiedź Włocha Sky Sports.

CZYTAJ: Zdeklasował rywali. Polak wygrał Rajd Safari!