Dean Smith w końcu wrócił do Premier League

0
30
Dean Smith dużo pokazał w poprzedniej rundzie Premier League. (zdjęcie: villa, twitter)

Kilka dni po tym, jak Leicester podziękował Brendanowi Rodgersowi za jego wysiłki i odesłał go z boiska, rozpoczęły się rozmowy z Jessem Marschem. Według The Telegraph, Amerykanin odmówił wykonania zadania. Teraz zmierza w kierunku tymczasowego rozwiązania w Chelsea.

Na Stamford Bridge Frank Lampard został wezwany do przejęcia na chwilę ster Chelsea.

Czytaj: Zwycięzcy i przegrani w składzie Chelsea gdy Frank Lampard powraca jako trener

Według wiarygodnego The Athletic, Leicester podpisał kontrakt z Deanem Smith, aby ten pełnił rolę tymczasowego trenera na resztę sezonu. Były menedżer Aston Villi był bez pracy od grudnia 2022 roku po zwolnieniu z klubu Championship Norwich.

Smith pozostaje wielką gwiazdą po tym, jak poprowadził Aston Villę do awansu do Premier League. Teraz to samo ma zrobić z Leicester.

Czy Dean Smith jest dobrą opcją dla Leicester? Obie strony mogą wiele zyskać. Anglik wchodzi w rolę strażaka który ma ugasić pożar jaki powstał na King Power Stadium. Głównym celem jest utrzymanie zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Smith w przeszłości potrafił już utrzymywać się w Premier League m.in jako trener Aston Villi kiedy był w stanie uchronić klub od spadku. 

Czytaj: Słaby mecz Barcelony z rozczarowującym Lewandowskim – hiszpańska prasa ocenia występ Polaka

Solidny wybór Leicester!

Brak postów do wyświetlenia