Do treningów z drużyną wróciło dwóch kluczowych zawodników Manchesteru United

0
0
Martial i Evans wrócili do treningów Man Utd przed wyjazdem do Crystal Palace. (zdjęcie: united, X)

Dwóch zawodników Manchesteru United, John Evans i Anthony Martial, wznowiło treningi z drużyną.

Manchester United potwierdza, że Jonny Evans i Anthony Martial wrócili do treningów przed wyjazdem do Crystal Palace. Co ciekawe, ten miesiąc będzie ostatnim miesiącem Anthony’ego Martiala w Manchesterze United. Latem zostanie on wolnym agentem i opuści „Czerwone Diabły”.

Ponadto Manchester United ustalił cenę za swojego kontrowersyjnego skrzydłowego. Zainteresowanie skrzydłowym wyrażają czołowe europejskie kluby, w tym Juventus.

CZYTAJ: Manchester United określił cenę za swojego zhańbionego skrzydłowego

Pieniądze zebrane ze sprzedaży 22-letniego skrzydłowego, Manchester United zamierza natychmiast ponownie zainwestować w gruntowną przebudowę składu, która planowana jest na Old Trafford latem przyszłego roku.

Manchester United jest również gotowy wysłuchać ofert za większość swojego składu w letnim oknie transferowym, z wyjątkiem kilku młodych talentów.

Manchester United jest skłonny przyjąć oferty za większość zawodników swojego głównego składu podczas letniego okna transferowego, z wyjątkiem kilku młodych talentów. Telegraph Sport donosi o tej sytuacji.

Nowy zarząd klubu przyjmuje elastyczne podejście do transferów ze względu na ograniczenia finansowe i utratę przychodów z Ligi Mistrzów UEFA. Na przykład w przypadku Marcusa Rashforda, klub rozważy każdą znaczącą ofertę, zwłaszcza jeśli zawodnik wyrazi chęć przejścia do innego zespołu.

W nadchodzącym letnim oknie transferowym, priorytetem Manchesteru United jest pozyskanie napastnika, środkowego pomocnika i prawego skrzydłowego, jednak aby to zrobić, klub musi sprzedać część zawodników, aby zwiększyć budżet transferowy. Należy zauważyć, że utrata miejsca w Lidze Mistrzów zostanie częściowo zrekompensowana 25% obniżką wynagrodzeń zawodników.

CZYTAJ: Erik ten Hag straci miliony. Manchester United zmniejszy mu pensję

Jednak doniesienia mówią, że klub na pewno nie sprzeda Kobbie Mainoo, Alejandro Garnacho i Rasmusa Højlunda.