Drugi najlepszy strzelec Bundesligi zasugerował możliwą zmianę klubu tego lata

0
0
Wiele klubów walczy o gwiazdę Bundesligi. (zdjęcie: BerriesFootball, x)

Napastnik VfB Stuttgart, Serhou Guirassy, wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Według słów napastnika, jest on otwarty na oferty zmiany klubu tego lata.

„Rozmawiałem już z zarządem Stuttgartu i chcę, aby moi agenci pracowali. Jestem otwarty na każdą ligę, o ile będę się w niej dobrze czuł” – powiedział Guirassy.

„Moi agenci wiedzą, co robią, ale to ja podejmę ostateczną decyzję. Zawsze są nowe stopnie do wspinaczki. Zobaczymy co się stanie. Anglia ma się dobrze, Włochy i Hiszpania, Niemcy także, ważne, żebym czuł się komfortowo”.

Guirassy wraz ze Stuttgartem okazali się jedną z największych rewelacji Bundesligi minionego sezonu. Napastnik strzelił 28 goli, wyprzedzając w wyścigu punktowym jedynie Harry’ego Kane’a.

CZYTAJ: Globe Soccer Awards wybrało najlepszego trenera w Europie

Szacunkowa wartość rynkowa napastnika na Transfermarkt wynosi 40 milionów euro. Jego kontrakt z niemieckim klubem obowiązuje przez kolejne dwa lata.

Wcześniej informowano, że Borussia Dortmund negocjuje transfer Guirassy’ego. Jednak jak na razie nie doszli do porozumienia.

CZYTAJ: Trener Borussii Dortmund dzieli się swoimi przemyśleniami przed finałem Ligi Mistrzów