Duże zmiany w Bayernie Monachium

0
38
(zdjęcie: Bayern, Twitter)

W roku, w którym Manuel Neuer został sprowadzony do Bayernu Monachium, Toni Tapalovic był również na miejscu u giganta Bundesligi. Trener bramkarzy poszedł w jego ślady i trenował Neuera, aby został niekwestionowanym pierwszym bramkarzem Bayernu i reprezentacji Niemiec. Teraz jeden jest poza kontuzją po złamaniu nogi, drugi został zwolniony w tym tygodniu.

Wiadomość pojawiła się na początku tego tygodnia, że ​​Tapolovic zakończył pracę jako trener bramkarzy ze skutkiem natychmiastowym. Teraz Julian Nagelsmann próbuje wyjaśnić sytuację, która doprowadziła do zwolnienia.

„Wszyscy odpowiedzialni w klubie byli zaangażowani w podejmowanie decyzji, opiera się ona na rzeczach, które wydarzyły się w przeszłości, codziennych sprawach. Współpraca (z Tapaloviciem) nigdy nie potoczyła się tak, jak sobie wyobrażaliśmy odpowiedzialni w klubie, dlatego decyzja została podjęta” – powiedział Nagelsmann według Kicker.

Czytaj: Bayern kontynuuje negocjacje, nie wyglądając na zdesperowanego

Tapalovic jest trenerem bramkarzy w Bayernie od prawie 12 lat, wygląda na to, że Nagelsmann przygotowuje się do zmiany na pierwszym miejscu bramkarza, kiedy Manuel Neuer wróci w przyszłym sezonie.

Czytaj: Daley Blind podpisał kontrakt z Bayernem Monachium!